Kopegimin Durumu

Kadirbyrk

Arkadaslar bu soruyu daha oncede sornustum tekrardan soracacagim kopegimin durumu nasil her acidan soyleyebilirsiniz sisman zayif pis tatli sevimli korkutucu :) her turlu soyliyebilirsiniz ve kendisi yaklasik 6 aylik ve hala cinsi ne ogrenemedim tam olarak ben belcika kurdu kirmasi oldugunu dusunuyorum sizce ?

5 CEVAP

martha

çok zayıf

KedimVar

Böyle Alman çoban köpeği de olur. Bana kilosu iyi gibi geldi.

izzy

Kilosu geyet normal cok asil bir köpek korkutucu niye olsun ki

Canandisli

Gayet asil ve kilosu da iyi

Kadirbyrk

Korkutucu mu diye sorarken yani herseyi hakkinda soyleyebilirsiniz anlaminda yoksa korkutucu gizuktugunden ama o korkutucu gozukse bile cok tatliya su hayvanlar gercekten cok degerli varliklar sadece kopekler degil kediler tavuklar inekler hepsi allahin nimetleri şu cesurumhn bahcedeki hallerini gorceksiniz varya yersiniz kopegi hatta soyle soyliyim ben cesuru severken disimi isirmadan duramiyorum cidden cunki isirmazsam cesurun bi yerlerini koparabilirim tatliliktan :) :)