Kedim Mama Yemiyor

Sutunannesi

Bugün sabah evden çıkarken bıraktığım mamayı hiç yemediğini farkettim ve eve geldiğimde ne kadar uğraştıysam da yemedi. Daha sonra çalışma masamda dişini buldum. Şu an diş değiştirme döneminde. 12 saattir ağzına mama ya da başka bir şey asla sürmedi. Sadece su içiyor. Normalde peynir çok sever onu bile önüne her çeşit koyduğumda asla yemedi. Ağzı açlıktan kokmaya başladı çok üzülüyorum. Hareketlerinde dikkate değer bir şey göremedim koşturuyor halsiz değil gibi yani ishali de Yok. Diş döktüğü için mi yemiyordur. Ne yapmalıyım nasıl yemek yedirmeliyim çok uzun zamandır aç

3 CEVAP

Sutunannesi

Evde bakındım ama ne vereceğimi bilemiyorum önüne 2 çeşit peynir ve ekmek ufaladım yemiyor. Yarın yoğurt alacağım veterinere yarın hemen gitmeli miyiz. Yemek yememenin büyük sorunların belirtisi olduğunu okudum endişeliyim

Rmznkync

Yaş mama vermeyi deneyebilirsin

Siz evde islak mama hazirlayin kabak havuc tavuk haslayin rondodan gecirin verin ben bu mamaya hayir diyen bir kedi olabilir mi bilmiyorum normalde rendeleyip pisiriyoruz biz tavugu didiyoruz ama sizinki yemedigi icin pure haline getirin dis degistirme doneminde oldugu icin eger hic bir sey yediremediyseniz 24 saat boyunca,acil veterinere gitmelisiniz diye dusunuyorum.