Kedi Kumlari

Arkadaslar tozutmayan memnun kaldiginiz kumlar var mi biz vancat cesitlerini kullaniyoruz ama azda olsa tozutuyor ve benim kedim tuvalette uzun duruyor normalde tuvaleti kapali ama kapisini kapatamiyorum kum tozuttugu icin tozutmayan uygun fiyatli kum onerilerinizi alabilir miyim?

6 CEVAP

Hangi kumlari kullaniyorsunuz?

martha

vancat yazmış ya. sanicat ya da everclean deneyin

Ben vancat kullaniyorum martha sizler hangi kumalri kullaniyorsunuz memnun musunuz tozutuyor mu bunlari ogrenmek istiyorum ever clean hangi cesidi en iyisi?

eliflal

Everclean çok iyi neredeyse hiç toz yapmıyor

Eliflal tesekkur ederim

eliflal

Everclean lavanta kokulu kedi kumunu kullanıyorum kokusu da çok iyi topaklanması falan da gayet iyi