Pro Choice Somonlu Mama Aldım Kedim Kısır Değil Hiç Kullandiniz Mi ?

Beyzailbey

Daha önceden felicia mama kullananiyordum ancak mama değişikliği yapmamı istedi hekimimiz bende bu mamayi aldım kullanan var mı ?

2 CEVAP

Beyzailbey

Uzun süredir kullandım felicia yi, arada bi değiştirmek iyidir dedi. Korkarak aldım yine hekimimiz önerdi ama umarım güzel bir mamadir

MinelG

Ben de Felicia kullanıyorum şu an.Veterineriniz neden mamanızı değiştirmenizi istedi?