Sabah Saat 11'Den Akşam Saat 14:45'E Kadar Evde Değiliz. Kedi Alırsak Bu Konuda Sorun Yaşar Mıyız?

SABAH SAAT 11 DEN AKŞAM SAAT 14:45'E KADAR EVDE DEĞİLİZ. KEDİ ALIRSAK BU KONUDA SORUN YAŞAR MIYIZ? BİR DE BAZI YERLERDE OKUDUM KEDİLER EVİN BAZI YERLERİNE İDRAR PÜSKÜRTÜYORLARMIŞ. BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?

4 CEVAP

PetlebiAlisveris

bahsettiğiniz süre hiç sorun değil. diğer konuda cevabınız burada

umut61

Kedimizi aldığımız günden beri sabah 9 akşam 5 evde tek başına :) ve bu hiç sorun olmuyor.

Çok teşekkürler.

aysbts

ben haftasonu birakip sehir disina bile cikiyorum hic birsey olmaz merak etmeyin.