Hardalın Kakası Poposunda Kalıyor

Ealbs

Arkadaşlar bugün hardal kaç kere kaka yaptıysa hepsi poposuna takılı kaldı tüyleri çok uzun poposundaki tüyler de çok uzun o yüzden olabilir mi diyeceğim ama bugüne kadar böyle bi sorun yoktu bir günde olamaz

4 CEVAP

Anonymus827062

Bugüne kadar yoktu demissiniz. Bazen diskisi daha yumuşak olabiliyor ve bu da kuma düşmesine engel olabiliyor.

Anonymus827062

Olabilir olması çok doğal elbette tüy uzunlugundan;) benim kedim de de aynı sorun oluyor. Kendi o bölgede kurusa dahi koparıp atıyor ve temizliyor. O bölgesini dikkatli şekilde traş ederek temizleyin wc sonrası yapisma problemi ortadan kalksın. Banyo traş bıçağı ile temizleyebilirsiniz. Benim yaramazi traş etmeye çalıştım ancak tek kişi zor oluyor malesef. Bir de çok kipirdiyor:)

Ealbs

Haklısınız daha yumuşaktı teşekkür ederim açıklamalarınız için

Anonymus827062

Ve kediniz tüy bakımından benim kedimin yanında normal görünüyor. Dediğim gibi uygulama yaparsanız daha rahat edersiniz