Düşük Tahıllı Mama

yaseminece

N&D tavuklu ve narlı kitten kullanıyordum oğluma fakat hiç sevmedi,ne yapsam sevdiremedim.Tahılsızdı o fakat düşük tahıllı bir mamaya geçiş yapmak istiyorum.Fiyat önemli değil düşük tahıllı başka hangi mamaları kullanabilirim 7 aylık oğluma acaba?

5 CEVAP

sebii

Yine Farmina’nın Matisse maması var. Deneyebilirsiniz.

Ozzge

Brit care de güzel içerik olarak

Farmina matisse kullandim ve kedimde asiri gaz yapti mamayi kullanmayi biraktik butceniz varsa acana orijen kediniz hareketliyse,degilse lavital alin isterseniz felicia kitten icerik olarak fena degil ,her zaman evde yapilan mama iyidir

GoldenOdin

Eğer fiyat sorun değilse acana alın

KedimVar

Acana da tahılsız. ND düşük tahıllı portakallı balıklı alabilirsiniz. Hem tüy dökümüne de iyi gelir.