Kedimin Gözleri Neden Sulanıyo Olabilir Ve Ne Yapa Bilirim

Burakvural

Kedimin gözleri sulanıyo ve ne yapabilirim

2 CEVAP

cerenssmz

ortamdaki değişkenleri iyi incelemeniz lazım.Benim kedimin de ara ara sulanıyordu sonradan farkettim ki soğanlı yemek yaptığımda gözleri yaşarıyormuş.nemli pamukla sildiğimde geçiyordu.ama sizdeki sürekli olan ve geçmeyen bir durumsa veterinere gitmenizde fayda var.

Ozzge

Alerjik olabilir.Vetinizin verecegi damla benzeri ilaclarla gececektir.Şimdilik yapabileceğiniz olası mikrobik bir duruma karşı ılık çaylı pamukla silmek diye düşünüyorum.Geçmiş olsun