Kedi Kakasi

kediminnos

Arkadaslar kedimin kakasi acayip kotu kokuyor. Ozellikle bu aralar yeni mamaya gectigimizden beri cok fena agir bi koku var neden olabilir? Bunu azaltmanin yolu var mi

4 CEVAP

miasugok

Yani kaka bu kokar yapçak bi şey yok

Heiter

"Yeni mamaya geçtiğimizden beri" demişsiniz zaten. Öyleyse tekrar mama değiştirmelisiniz mantıken. Ya eski mamaya dönüş ya da başka mamaya geçiş gerekir.

Rumeysa31

Benimde oyle bi sorunum var ama mama degistirmedim yas mama yiyor kuru yemiyor yas yediginden su icmiyo ama kakasi cok agir kokuyo

Kullandiginiz mamanin markasi nedir acaba?