Çenemde Yara

sedaclk13

Arkadaşlar kedimin çenesinde resimde gördüğünüz yara benzeri bir şey buldum dışarıda beslediğim ama sıklıkla eve aldığım bir kedi yani dışardan birşey olmuş olabilir. Bunun ne olduğunu veya nasıl tedavi edileceğini bilen var mı?

6 CEVAP

MinelG

Kulağındaki sanırım kene

sedaclk13

Kulağındaki irin dolu gibi boğazındaki yaraya benziyor kene olup olmadığını anlamam için ne yapabilirim veterinere götüremiyorum maalesef

Sutunannesi

Bence acilen veterinere götürmenizde fayda var. Hem sokakta hem evde beslenen kedilerde bu tür sağlık problemleri çok yaşanıyor :(( umarım ciddi bir şeyi yoktur ama mutlaka veterinere gidin

Sutunannesi

Maddi durum açısından götüremiyorsanız belediyenin veterinerlerini tercih edebilirsiniz. Özel kliniğe de gitseniz çok fazla masraf çıkacağını düşünmüyorum yani inceleyecektir ve krem vs sürecektir bu tür bir tedavi uygunlanır maddi açıdan sizi çok zorlayacak bir rakam gözetmezler sokak kedisi olduğunu da vurgulayabilirsiniz yardımcı olacaklardır

sedaclk13

Birçok sokak kedisine yardım ettim borçlar duruyor maalesef yaşadığım yerde belediye veterinere götürmem ölüm demek ama veterinere götürmeye çalışacağıö çok teşekkürler

Sutunannesi

O zaman belki resmî veterinere gösterebilirsiniz en azından o size direk ne şekilde tedavi uygulayacağınızı söyleyebilir ya da size krem vs verir bu şekilde belki daha sağlıklı olur :))