Denemelik Kuru Mama

Zehramira

Şuan yavru kedime N&D kitten kullanıyorum fakat hiçte iştahlı bir şekilde yemiyor :/ başka mamaları denemek istiyorum fakat alacağım kuru mamaların en düşüğü hep 2 kg. Burda bazı arkadaşlar denemelik boylarını istemişler ve gelmiş ama ben bunun nasıl yapılcağını bilmiyorum. Şöyle 20-30 gr gönderseler yeter ona göre büyük boyunu sipariş vericem ama nasıl yapıldığını bilmiyorum bilen varsa söyleyebilirmi?

5 CEVAP

Miril

Facebook sayfalarından denemek istediğiniz mama markalarının Türkiye sayfalarına ulaşıp sorabilirsiniz. Bana gelmişti bir kaç markadan..

zehraaozlu

Brit Care sayfasından mail atarak isteğinizi belirtin gün içinde hemen dönüyorlar.
Bu da Acana nın sitesi, buraya da mail atın birkaç gün içinde sizi telefonla arayıp soruyorlar.

Zehramira

Çok teşekkürler umarım gönderirler

Rumeysa31

Benim bildigim bi site var *********.com ama oda tek bi markanin numunesini yolluyorlar ama not dusun yada baska sitelerde oyle yapin sansinizi deneyin

Zehramira

Yorum yazarak denemelik mama gönderceklerini pek sanmıyorum :/