Fakülte?

kedianasi

kedimn daha yaşı gelmedi ama şmdiden bi kısırlaştrma araştırmasna girmek istedm aşıya gittiğimiz vet burada imkanımz yok fakültede yaptırmanz gerekiyo dedi ücreti 20 50 tl civarı söylediler hep gittiğimz değil yani pek güvenim olduğu söylenemz herkes vetlere yaptırmş sanırm yanlışmı olur oraya götürmk

6 CEVAP

Bence 1 yasina gelmeden kisirlastirmayin ama yinede siz bilirsiniz

GizemAltan

Kızgınlığa girmeden dişi kedim 7 aylıkken İstanbul'da özel veteriner kliniğinde kısırlaştırıldı. Hekimimiz kızgınlığa girmeden yapmanın, daha uygun olduğunu iletmişti. Erkek kedilerde ise 8-9 aylıktan sonra yapılmasının uygun olduğunu belirtmişti. Narkoz ialması için en az 2,5 kg üzerinde olmalıdır. Ekstra bilgi isterseniz, danışıp detaylı bilgi edinebilirim.

Cinars

Hangi ildesiniz? İstanbuldaysanız fiyat bilgisi için yardımcı olabilirim

Cinars

Zaten bir kez kızgınlığa girmeden kısırlaştırma işlemi gerçekleştirilmiyor

Cinars

Yanlış bilgi verdiğim için üzgünüm :')

kedianasi

imkan dediğim veteriner o operasyonu yapamıyormuş onların imkanı yokmş fakültede yaptırın dedi herkes hep gittği vete yaptırıyomş bunları benmde o yüzdn aklıma takldı yani fakültede yaptıran varsa bi sıkıntyla karşılaştımı onu merk ettim pek ilgili görmedm onları doğrusu