Cok Acil Cokkk Genital Bölgesinden Sarı Lekeler Geliyo.

Aminto

Kedim sürekli bağırıyo, genital bölgesinden sarı lekeler geliyo ve titriyor 4 yaşında kısır değil kızgınlıkta da değil sebebi nedir biri yardım etsin bugün yaşadığım yerdeki veterinerleri aradım kimse açamam bugün kliniği yarın dedi. Ama delirmek üzereyim bilen biri varsa yardım edebilir mi kızıma çok korkuyorummmm.

11 CEVAP

Aminto

Veterinere götüreceğim tamamda yarına kadar bir şey olmasından korkuyorum ben.

Rumeysa31

Kisirlastirma ile bazı olumlu sonuçlar alınmaktadır fakat bh olayin olma olasiligi tekrar etme olasılığı yüksektir.

Rumeysa31

Yani hemen veterinere gitmen lazim bu olay icin

Rumeysa31

kısırlaştırma operasyonunda içeride azda olsa bir parça kalma ihtimali oluyor bildiğim kadarıyla. belki onunla ilgili bir şeydir kime yaptirdiysaniz ona bir sorun

Rumeysa31

Insallah bisi olmaz kediye :(

Rumeysa31

Insallah bisi olmaz kediye :(

BElmas

Enfeksiyon kapmış olabilir. Dışarı çıkıyorsa erkek kedilerden dolayı bişey olmuş olabilir. Çok üzüldüm. Aşı bilgisi de paylaşmamışsınız. Sabah ilk iş onu veterinere götürün. İnşallah iyileşir hemen.

Aminto

Aşıları tam dışardışarıya çıkan bir kedi değil.

Minnak53

Aminto

Sadece

Kendinin kendi cinsel bölgesinin normalden fazla yalama isteği oluşması
Cinsel bölgeden beyaz ya da sarı renkli akıntıların oluşması veya bazı durumlarda kanlı da oluşabilmektedir.

Bunlar uyuyo benim kızıma off delireceğim asla uyuyamam sabaha kadar.

betulyasar

Gittiniz mi veterinere sonuç nedir iyi mi çocuk