Kedimin Cinsi Nedir Acaba ?

Novalun

Merhabalar bir ay önce sokaktan aldığım iki kardeş kedinin cinsini merak ediyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :) ikisinin de boynunun altında beyaz bir tutam var. İkisinin de karnının alt bölgesinde daha açık bir bölge var. Birininki daha beyaz. İkisinin de karnının fotoğrafını ekledim. İyi günler

18 CEVAP

dollfacepersian

Domestic longhair bence..

Anonymus827062

Bombay

Evet bombay

sebii

Bombay ama tüylerine bakılırsa chinchilla kırması gibi

Aynen Bombay büyük ihtimal

KedimVar

Domestic longhair bence de. Bombay olsa simsiyah olur.

Novalun

Ben de ondan emin olamadım. Tam simsiyah değiller. Ama anneleri daha siyahtı. Bir iki kez görmüştüm bahar aylarında. Boynunun önündeki tüyler de pek uzun değildi diye hatırlıyorum. Bi daha görürsem bakacağım ona. bombay ama kırma olduğu için tüyleri öyle gibi bir çıkarımda bulundum ben de

Anonymus827062

Kırma olabilir tabiki dediğim gibi ne ile ciftlesmis olduğunu bilmiyoruz:( o sebeple hiçbirimizin cevabına tam anlamıyla yanlış diyemeyiz

Anonymus827062

Ama çok güzeller masallahlari var upuzun sağlıklı ömürleri olsun inşallah

Novalun

Belki domestic longhair da olabilir. Sokaktan geleli çok da olmadı. Belki tüylerinin oturması için zaman gerekiyordur. Huyları da Bombay'a benziyor ve görünüşü. Cevaplarınız için çok sağolun araştıracağım :)

KedimVar

Zaten bütün longhair ların tüy uzunluğu aynı olamaz. :) Evet çok da uzun değil tüyleri ama shorthair değil bence. Sizinki de zaten tam bir tüy yumağı. Onun yanında çoğu longhair, shorthair kalır.

Anonymus827062

Rica ederiz elimizden geldiğince birbirimize destek olmak için varız

Novalun

Siz söyleyince baktım ben hiç bilmiyorum normalde kedi cinsi. Fotoğrafları sanki bombay ve bişey kırması gibi geldi sizin dediğiniz gibi. Ama ne kırmasıdır bilemedim

Novalun

Bi tane domestic longhair fotoğrafı gördüm benimkilerin aynısı. Bombay'a daha çok benziyor gibi ama genel olarak

Anonymus827062

Kedim Var longhair benim kuzucuk;) longahir in tüyleri göğüs boğaz kulak vücudun her yerinde yogun dur. Kuyruk ise tilki kadar kuvvetli ve kalindir.