Bu Soruyu Sormuştum Ama Bi Cevap Alamadım

MiaDamlaa

Bu soruyu sormuştum ama pek cevap alamadım arkadaşlar kedimin kulağı yani etrafını çok kasıyor boyun altı felan sizce neden olabilir

14 CEVAP

Minnak53

Sadece kulaklarını kaşıyorsa kulak uyuzuda olmuş olabilir ama derisine iyice bakın bir açıklık tüylerde kızarıklık var mı yinede en doğru teşhisi vet koyar çok geçmiş olsun.

Goupe

Tüy dökülmesi varmı ? Varsa mantar olabilir. Veya sinek konar ondan huylanır falan

Goupe

Tüy dökülmesi varmı ? Varsa mantar olabilir. Veya sinek konar ondan huylanır falan

MiaDamlaa

Tüy dökülmesi var ama mantar görünmüyor mu? Gorunur diye biliyorum

MiaDamlaa

Cevabi olam

KedimVar

Pirelenmiş olabilir. Mantar olabilir. Daha birçok şey olabilir ama aklıma sadece bunlar geldi.

MiaDamlaa

İç dış parazit aşısi oldu damla damlatildi yani mantar da goremiyirum görülecek bisimi

MiaDamlaa

Güncelll

MiaDamlaa

Güncel

seymavc

şuan fark ettim benimde kedim sürekli kulağını kaşıyo ve başında kulaklarının oralarda tüy kalmamış aşılarıda tam sebebi ne olabilir

gizempeker

Bir veterinere danışmalısınız

mervekaraoglu

eğer derisi kızarıksa takip edin mantardır yüksek ihtimal. ancak basit bi sebebi de olabilir. birşeyden huylanmıştır ya da ne bileyim dışarı çıkıyorsa filan pirelenmiş de olabilir. ancak tam tanı için kesinlikle veterinere sorun :)

CalicoMinos

şuan fark ettim benimde kedim sürekli kulağını kaşıyo ve başında kulaklarının oralarda tüy kalmamış çok kötü görüntü olmuş ne yaptınız sizler insanlara zararı var mıdır?

Yumosi

alerjik egzama olabilir