7 Aylık Kısırlaştırdığımız Dişi Tekir Kedimiz,10 Gündür Sabaha Kadar Miyavlıyor,Ne Yapmalıyım?

Uhas

7 Aylık dişi tekir kedimizi 1Ay önce belediye veterenerliğinde kısırlaştırma işlemini yaptırdık.10 gündür sabahlara kadar miyavlıyor sanki eş istiyor.kendisini okşadığımız zaman çok hoşuna gidiyor,devamlı ilgi istiyor.kısırlaştırılmış kedilerde bu normalmi,geçicimi ve ne yapmalıyız.

4 CEVAP

Uhas

Veterinerlik uygun gördü..

MiaDamlaa

7 aylık erken değil mi

Yampirik

bildiğim kadarıyla bu kızgınlık belirtileri bazı kedilerde kısırlastıkdan sonra da alışkanlık olduğu için kısa bir süre devam ediyor ama geçiçek merak etmeyin. Veyahutta ameliyatta içeride parça kalmışsa da kızışır

Uhas

Teşekkürler