Kedim Parazit Kustu !!

irosii

Düne kadar hiçbirşeyi olmayan kedim bugün hep halsiz yatıyodu. Biraz önce parazit kustu. Yarın veterinere götürcem. Ama araştırdım parazit kusmuktan çıktıysa Miğdeye kadar gelmiş durum vahim falan yazıyo. Gerçekten öyle mi ya ? Ne yemek yiyo ne su içiyo yürümeye bile hali yok. Kurtulur mu bilmiyorum çok korkuyorum.

25 CEVAP

irosii

Daha iyi. Ilacın etkisiyle yine kusuyo parazitler temizlensin diye. Ama iyi olcak. Sahiplendiren kişi iç dış parazit aşısını yaptırdım sen sadece karma yaptır demişti yaptırmamış sanırım veteriner öyle dedi. Bana söylese yaptırırdım oysaki. Teşekkür ederim hepinize :)

irosii

Yarın inşallah çok geç olmaz bu gece başından hiç ayrılmıcam. Inşallah iyileşir :(

irosii

Şuan nöbetçi veterinere götürmeye karar verdik. Serum bağlayacaklar.

PetlebiAlisveris

eğer 24 saat açık veteriner varsa çevrenizde bence hemen götürün ya da telefon numarası varsa arayın. uzmanlık isteyen bir durum. geçmiş olsun

_ggunes

evet acil göstermeniz lazım umarım iyileşir yavrum

irosii

Yok malesef veteriner yarın sabah getirin dedi Sabahı bekliyorum. Küçük bi yerde yaşıyoruz. Sağolun

outlaw

veterinerinerinizi aradığınızda şu an yapılabilecek bir şey var mı diye sordunuz mu acaba? yoksa direk yarın mı getirin dedi?

_ggunes

Kıyamam ya. Senin hatan yok emin ol çoğu veteriner işini doğru düzgün yapmamaktalar . Benim de birçok kez başıma geldi oğlum hastalandığı zaman iğne yapıp dogru duzgun bakmadan yolladılar. Sadece işlerini para için yapan binlerce veteriner hekim var. Aslında bunun gündeme getirilmesi gerekli . Malesef ki insanlarımız çoğu konuda olduğu gibi bu konuya da gözlerını yummaktalar.Lütfen bakamıyorum diye yavrularımıza bakmaktan vazgeçme emin ol sen elinden geleni yapmışsındır canım.

outlaw

Çok üzüldüm başınız sağolsun :(

atay

Çok üzüldüm, konuyu merakla takip ediyordum. Keşke sağlığına kavuşabilseydi...

Kendinizi üzmeyin. Yavru kedilerde maalesef bu tarz kayıplar olabiliyor. Siz elinizden geleni yaptınız.

irosii

Ben de elimden geleni yaptığıma inanıyorum kaç gecedir uyku uyumuyorum. Keşke iyileşseydi hiç uyumasaydım razıydım. Hepinize teşekkür ederim. Sağolun :/

irosii

Hayır veterinerimi aradığımda henüz kusma durumu yoktu üşüttü sandım halsizlik ve göz akmasından dolayı. Biraz önce kustu. Zaten sabah erkenden götüreceğim için şuan aramadım. Zaten şuan yapabileceğim bişey olduğunu sanmıyorum ilaç ve tedavi gerekiyo sanırım. Yemek zaten yemiyo. Serum ilaç ne varsa yarın yaptırcam. Tek endişem yarına kadar dayanıp dayanmaması. Bundan korkuyorum.

PetlebiAlisveris

en iyisini yaparsınız umarım sabaha çok daha iyi olacak

yavuz

çok geçmiş olsun, son durumu nedir yavrunun?

asli

Geçmiş olsun