Kedim Parazit Kustu !!

irosii

Düne kadar hiçbirşeyi olmayan kedim bugün hep halsiz yatıyodu. Biraz önce parazit kustu. Yarın veterinere götürcem. Ama araştırdım parazit kusmuktan çıktıysa Miğdeye kadar gelmiş durum vahim falan yazıyo. Gerçekten öyle mi ya ? Ne yemek yiyo ne su içiyo yürümeye bile hali yok. Kurtulur mu bilmiyorum çok korkuyorum.

25 CEVAP

_ggunes

geçmiş olsun umarım tamamen iyileşir pisicik =)

irosii

Sağolun inşallah :)

irosii

Oğlum öldü :'((( herşeyi yaptım,kurtaramadım..

Pence

irosii başınız sağolsun :(( neden olmuş? veteriner ne dedi bu konuda? Biz de öğrenelim başka bebekler de ölmesin, canımız yanmasın :(

irosii

O gece nöbetçi veterinere götürdüm. Üç parazit aşısı yaptı. Bi canlandı iyi oldu. Sabah yerinden kalkamıyodu burdaki veterinere götürdüm o da Bağırsak hareketlendirici ve antibiyotik iki aşı yaptı aslında aç ve susuz kaldığı için serum bağlanabilirdi. Hep serum bağlıcaz diye çağırıp aşı yapıp gönderdiler. Sahibini aradım böyle böyle diye getir bana ben iyi ederim dedi. Gitmeden önce yürüyemiyodu yalpalıyodu zaten hayvan. Dün gece içime birden bire bi sıkıntı girdi hissettim. Bu sabah aradı duman dün gece öldü otopsiye götürüyorum büyük ihtimal yüksek doz ilaçtan dedi. 2 aylık bile olmayan kediye aşı basıp duran veterinerler mi suçlu ben mi bakmayı beceremedim bilmiyorum. Çok çok üzgünüm.. :(

ibrahim4251

gecmiş olsun..

irosii

Sağolun..Geçen hafta kaybettim oğlumu.

ciclista

Çok üzüldüm. Başınız sağolsun.

Çok geçmiş olsun. Bende yeni bi ufaklık buldum 2 gündür besliyorum, oda az önce parazit kustu ama çok enerjik Maşallah nazar değmesin. Yarın veterinere götürücem. Tekrar geçmiş olsun.

durdane

geçmiş olsun