Acil! Kedimin Karnındaki Kırmızılık

EmineDemir

Yaklasik 45 günlük dişi Kedimin karnında anladığım kadarıyla dünden beri bir kırmızı ve hafif pullu bir yer oluşmus. Suanlik bir anormal davranışı kasinmasi yok yakın zamanda (yarın) veterinere gidemem ama en kısa sürede gideceğim inşAllah . Ne olduğunu bilen varsa lütfen bilgi verin. Bulasir mı bize veya başka bölgelerine?En azından kısa bir müddet ona göre durumu değerlendireyim.

1 CEVAP

EmineDemir

Fotoğrafları aynı başlıktaki soruya ekledim. Buraya ekleyemedim