Acıl Sut Anne

Dametualma

Kedilerimin annesi öldü acil süt anne arıyorum yavrular bir günlük , istanbul bahçelievler . Çok acil yoksa ölücekler .

5 CEVAP

KopegimVar

ilk önce sakin olun ve yavruları sıcak bir ortama götürün koyduğunuz kutunun yanlarına sıcak su torbası veya sıcak su doldurulmuş pet şişeler koyun beslenme konusunda ise çabuk eczaneye gidip şırınga alın veya damlalık alın eğer damlalık alırsanız içini çok güzel bir şekilde yıkayın eğer şırınga alırsanız ise iğnesini çıkartın daha sonra internetten hemen kedi süt tozu sipariş edin ama o gelene kadar idare nasıl ederseniz onuda açıklıyım yeni doğmuş bebekler için sütler var onları bol sulandırarak içirin bu arada bir pamuklada genital bölgesini ovun o zaman tuvaletini yapıcaktır arada bir sırtını ovun gazını çıkarır pamuğu ıslatmayı unutmayın bu arada daha yeni doğmuş olduğı için 2 saatte bir besleyin (geceler dahi)

Ozzge

Bende anne kedi var 13 günlük yavrular annemiz biraz fazla sahiplenici ama benimserse getirebilirsiniz gaziosmanpaşadayım

Dametualma

altina torba koydum degistiriyorum dunden beri , sut tozu gibi bisiy aldim onla biberondan veriyorum , karinlarina masaj yapiyorum , ama anneleri gibi olmuyor cok agliyorlar ölcekler sanırım korkuyorum.

Ozzge

Ayrıca merak ettiğim birşey var.Rahatsizliginizdan ötürü siz kedinize yuva ariyordunuz.Bu kedi sizinki değil sanırım ?

Dametualma

hayir degil arkadasimin kedisi onun adina yaziyorum . benim evimde kedi yok artik .