Evde Bakılabilecek Köpek Cinsi Önerisi?

suleyman53

evde bakabileceğim en sadık köpek cinsi hangisidir ??

60 CEVAP

yorkshia_gsd

her ırk evde bakılmaz sürenden ne kadar fedakarlık yapacaksan ona göre seç.

jack russel verebilirim size. 1 yaşında

EseRr

Barınaktan :)

petpati

alman spaineli

petpati

mini cooper

2Furkan7

Bence yaşı 4 ve Ustu olan pitbull cinsi alın tam ısırmalık zinciri kalın olmalı koparıyolar

fenerrsena43

labrador - golden olabilir sizce benim köpeğim labradormu? golden mi ?

suzisbagci

King charles ve beagle öneririm eğer yeni bir köpek alırsam ilk aklıma gelen iki köpek cinsi olur . hayirli olsun

azmsym

bende bir yavru labrodor sahibiyim benim evim küçük oldugu için fazla enerjisini atamıyr aşı programı dha bitmedigi için dışarıda cikaramıyorum dişler yeni çıktıı için heryeri kemiriyor sabırsız biri değilseniz tavsiye etmem çok sadık çok güzel bir pet ama yavru zamanları biraz sıkıntılı :)

Bence Minyatür Pinscher uygun olur :)

eylulgulay

Chihuahua,Pomernian,pug,Boston Terrier ve beagle çok şirin ve tatlılar ev ve apartman için de uygun cinsler

melaykeee

Labrador olabilir bence. Golden cinsi bakmıştım mevsimsel tüy dökmeleri oluyo evde topak topak tüyler uçuşuyor. Tabi bunu beslenmeyle engelleyebilirsin fakat labrador derim bence.

evrimpolat

KÖPEK SATIN ALACAĞINIZA GİDİP BARINAKTAN SAHİPLENİN.ŞU İNSANLARIN CİNS HAYVAN MERAKINI SEVDASINI ANLAMIYORUM.ALIYORLAR CİNS KEDİ KÖPEK SONRA YA SIKILIYORLAR YADA BAŞKA BİR BAHANEYLE YA SOKAĞA ATIYORLAR YA DA BARINAĞA BIRAKIYORLAR

GOZDEMAYLO

boo pomerian

Zandede16

Pomeryan