Kopek Sagligi

abdullah

arkadaşlar benim 11 aylik amerikan stuf terrier pitbulum var 7 aylikken fotosu bu ama yaklasik 2 ay once bi veterinere biraktim ve simdiki hali sagdaki foto vede psikolojisi harbiden cok degismis bana resmen trip atiyo bu eski haline tekrar getirmek icin yapmam gerekenleri bilen varsa yardimci olabilirmi rica etsem ?

2 CEVAP

Kobe

Evet resmen trip atıyor demen doğru aranızdaki bağı tekrar kuvvetlendirecek şeyler yapmalısın mutlaka bolca vakit geçirin beraber oyun oynayın uzun yürüyüşler ve sevginizi eksik etmeyin

abdullah

Tsk ederim