Russian Blue

Dametualma

14 aylık dünya tatlısı bir russian blue kızımız var , kısırlaştırılmış , aşıları tam , eski sahibi terketmiş kendisini bu yüzden psikolojisi biraz bozuk , onu sevip ilgilenebilicek bir aile arıyoruz acil olarak .

2 CEVAP

hazirannnnn

Yuva arayanlar kısmına sahiplendirme ilani vermeniz daha yararlı olacaktır. Umarım ona sevecek bi aileye kavuşur en kısa sürede

yasement

https://sosyal.petlebi.com/u/irem_kcbck burdaki hanim konu acmisti russian blue sahiplenmek istiyorum diye iki uc gun oldu aklinizda bulunsun