Kedim Kusuyor Ve İshal

Ceyceyy19

Kedim bugün 4 defa kustu ve 2 gündür ishal dışkısında ve kusmasın da parazit yoktur neden kusuyor ve ishal

3 CEVAP

BuseKsk

Benim ilk yavrumda bu şekilde idi. Enfeksiyon kaptigini söylemişti doktorumuz. Soğuktan ya da üşümekten de olur dedi. Ama kesin cozum bir veterinerin bakması. Her yavrumuz için sonuç farklı oluyor

PetlebiAlisveris

veteriner görmesi şart

umut61

Kedinizin yaşı kaç? ve aşıları tammıydı acaba ? Veteriner hekimin kesinlikle görmesi gerekir. Umarım geç kalınmış birşey değildir.