Ankarada Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama Bulamıyorum Ne Yapabilirim?

aga7106

Ankara ve Van kedisi sahiplenmek istiyorum 6-24 ay arasında olmali koca ankarada bulamadim bulduklarım çoktan sahiplendirilmiş

2 CEVAP

GuGu

Merhaba,
Hala Ankara Kedisi arıyor musunuz? Arıyorsanız, benim de şu an sahiplendirmek istediğim bir Ankara Kedim var. Onu çok seviyorum, çok da bağlıyım ancak eşimle anlaşamıyorlar. Kedim bana tek kelimeyle aşık ve eşimi evde hiç bir şekilde istemiyor. Onu evde tutmak için her yolu denedim ama tüm çabalarıma olumsuz yanıt verdi =( Çok çok çokk üzülerek bu soruyu soruyorum; onu sahiplenmek ister misiniz?

PetlebiAlisveris

yuva arayanlar alanına girip istediğiniz kiriterlere uygun arama yapabilirsiniz. umarım aradığınız gibi bir kedi bulabilirsiniz