Portakalli N&D Mama

Canandisli

Portakal sevmeyen ve yemeyen bir kedi portakalli mama yer mi? Bildigim kadariyla kediler portakal gibi turuncgilleri yemiyorlar hatta zararli oldugunu duydum sanirim portakalli n&d mamayi kullanan var mi aranizda? Kediniz seviyor mu?

10 CEVAP

KedimVar

Kedilerim ND ye bayıldılar. Tüylerinin dökülmesini azalttı, çok memnun kaldım.

yasement

Kullandik seviyordu ama tas yaptigi icin biraktik

ilknrdaisy

Bizede taş yaptı

Zehramira

Ben testerini istemiştim ve geldi kokusu cidden çok ağır ve taneleri çok büyük kedimde sevmedi tavsiye etmem

Canandisli

Hadi yaa, tesekkurler bilgilendirdiginiz icin zaten portakalin kokusunu duyduklari anda yuzunu burusturup kaciyorlar

aliberken

Farminadan tester isteyerek deneyebilirsiniz.Bende N&D ye geçmek istiyordum ama taş yaptığını duyunca hiç riske girmek istemedim ve mamamızı değiştirmedik.

Canandisli

Ben de degistirmeyecegim zaten

zeynepgurgen

Biz de N&D portakallı kullanıyoruz. Söylediğiniz gibi bir portakal kokusu yok. Taş ya da beğenmeme gibi bir problemimiz de olmadı. Aksine tüy dökülmesi azaldı, ağız kokusu kesildi ve tüyleri daha sağlıklı bir görünümde artık. Numune mama talep ederek denemenizi öneririm.

Canandisli

Oyle yapacagim o halde denemekten zarar gelmez

Canandisli

Mama degistirmiyorum zaten eve gelip giden bir sokak kedisi sahip bulamadigindan ona da mama alicam ama bizimkilerin mamasini(balikli acana) begenmedi n&d alicam ama cogu portakalli ve portakal sevmedigi icin yememesinden cekiniyorum ama dediginiz gibi tester isticem baska fikriniz var ise soyleyin lutfen mama seciyor sanirim baya