Tavuk?

eltarcin

Acaba kedime 1 defa ya mahsus kızarmış tavuk verebilir miyim?Biz yerken canı çok çekiyor en azından hevesi kırılmasın.

7 CEVAP

aliberken

Verebilirsiniz :) Kediler her konuda meraklı olur.Evde yemek yerken veya herhangi bir şey yerken kedimin sevdiği bir şeyse veriyorum.Arada sırada farklı şeylerden azda olsa yemesi zarar vermez.

Roza23

cok ustune dusulen cocuk gibi oluyolar bence oyle. ne kadar sakinirsak o kadar narinlesiyolar. azicik rahat davranmaliyiz

eltarcin

Roza23
Aynen öyle.Çocuklara bile bu kadar özen gösterilmiyor:D Bir kaybolsalar (İnşaAllah kaybolmaz) ne yiyecekler dışarıda bilemiyorum.

yasement

Tatsin tabi :)

Roza23

verin bence disardakiler neler yiyo. en azindan sagliksiz bi sey degil kizarmis tavuk surekli olmadığı surece

Canandisli

Biz fazladan bir tavuk aliyoruz aldigimizda haslayip veriyoruz eger caninin cekmesine uzuluyorsaniz biraz da olsa kedinize haslayip verebilirsiniz iyi olur

eltarcin

Bende öyle düşünüyordum.Sürekli onu vermeyin bunu vermeyin deyince bir tereddütde kaldım.Neyse,çok teşekkür ederim yardımlarınız için:)