Kedim Kizginliga Mi Girdi?

Roza23

4 aylik erkek bi kedim var ve bikac gundur degisik sesler cikarmaya basladi. acaba kizginliga mi giriyo? eger oyleyse ne yapmaliyim kisirlastirmak icin erken diye yaziyodu her yerde

6 CEVAP

Heiter

Bence kızgınlık için erken.
Sesi tarif edebilir misiniz? Olmadı kedi seslerini biraraya getirdikleri videolara bakabilirsiniz.

LASTBLOOD89

4 aylıkken kızgınlığa girmesi neredeyse imkansız. Bence canı bir şeye sıkıldı ya da bir rahatsızlığı olabilir.

Roza23

anladim. sanirim kizginliga girmemis cunku bi daha o sekilde miyavlamadı. bi de kisirlastirma icin 1 yasini doldursun diyorlar ama bi kere o kizginligini nasil atlatacak

LASTBLOOD89

Biz kedimizi 8 aylıkken kısırlaştırdık ve hiç bir sorunu yok. Kedilerde ergenlik kilosuna göre bakılıyor.

Roza23

tesekkurler o zaman ben de o donemde gorusurum veterinerle

yasement

Kizginlik degildir