Kedim İçin Mama Önerisi?

BuseKsk

Ya arkadaşlar bulunduğum yerde kedi mamasi bulma gibi sıkıntım var. Internet üzerinden sipariş versem yavrum aç kalıcak. Bugün La cat adında mama almak zorunda kaldım. Çünkü iki seçenek olarak ya la cat ya da viskas alicaktim. Kullanan var mi? Nasıldır iyi mi? Ya da internetten siparis versem hangi mamadan almalıyım ?

53 CEVAP

elifdmz

yavru kedı maması 3kg su 17 lıra olan mamaya mı ıyı dıyorsunuz hadı fıyatını gectım kullandım ve gordum dıger saydıklarınız hakkında bılgım yok ama proplan yada royalcanın e kotu mama demenız cok garıp..

zzAr

dediğim gibi ben yıllardır royal canin kullanıyorum başka bir arkadaşımda pro plan yetişkin ve yaşlı mamalarını kullandık en az 5-6 senedir. kısacası ne benim ne de onun kedisin de herhangi bir terslik olmadı umarım bundan sonra da olmaz. bu tartışma tv'ye çıkar beslenme uzmanlarının tartışması gibi biraz "şehir efsanesi"... yine de paylaşımlarınız için teşekkür ederim

furkanpoyraz bana ozelden mesaj cekmenizi gerektirecek bir durum yok. Israilden daha iyi mallar üretinde kullanalim.. fasistlige lüzum yok.

gulsum

Kedilerimiz icin onlarin severek yediği mamalar kalitede önemli tabi ki ben goody kullanıyorum çok seviyorlar arada et veriyorum gayet sagliklilar ...........

damladamal

whiskas güvenilir bir marka whiskas almanı tercih ederim

Luigi

hills ve acana iyidir

tuylu

kedi mamasının belki tarihi geçmişse onu almamanı terçih ederim

tuylu

kedi mamasının belki tarihi geçmişse onu almamanı terçih ederim

yagmurgizmo

Ben de La Cat kullanıyorum daha paketi açmadan Minnoş'un ağzı sulanmıştı :D

es2005

Somonlu mamalar olabilir
bence

Ucuz market maması dediğimiz mamalardan kullanınca siz farketmediğiniz gözle görülemeyen sorunlar ortaya çıkıyor. Mesela yağlanma.Kalp ve karacğer yağlanması.Mesela böbrek problemleri.Mesela sindirim sistemi problemi veya idrar problemi.Bence her zaman mamalarda kaliteye önem verin. Ben kendi köpeğim için bir hekim olarak acana kullanıyorum.

Happy cat.

Acana da olabilir.

patkam

proplan , hills bunlar en iyisi.

lavital olabilir