Kedim Sürekli Tepemde Uyuyor, Niye Yanımda Değil De Üstüme Çıkıyor?

Preisner

Ben yatağa geçtiğimde ya da koltuğa uzanarak kitap okuduğumda, film izlediğimde gelip üstüme çıkıyor. Saatlerce üstümde duruyor. Gece yatarken de gelip sırtımda uzanıyor. Koynuma gelsin istiyorum, göğsümde uyusun ya da battaniyenin altına girsin istiyorum ama kaçıyor o zaman da. Sürekli üzerimde olunca da olmuyor ben kıpırdayınca kaçıyor. Bi nedeni olabilir mi?