Kargo?

eltarcin

Acaba kargo ücreti ne kadar?Bulamadım maalesef:( Lütfen yardım edin.

12 CEVAP

Atom5225

Hiç bir fikrim yok ama başka sitelerde 10 tl de ödedim 3 tl de kargo için.

Atom5225

yanlış hatırlamıyorsam 75 tl üzeri bedava

Atom5225

Rica ederim. İsterseniz yarın canlı desteğe de sorabilirsiniz. Hemen cevap veriyorlar eğere online iseler.

Atom5225

Bazı sitelerde oluyordu. Ürünü sepete ekliyorsun ödeme yerine gelene kadar kargo ücretinin de ne kadar olduğunu gösteriyordu hiç bir ödeme yapmadan sonra iptal ediyordum.

miapaw

sepete ürün eklediğinizde gözüküyor. 7tl şuanki fiyatı

Atom5225

"sepete ürün eklediğinizde gözüküyor. 7tl şuanki fiyatı" bu da mantıklı :D

eltarcin

miapaw,Atom5225
Çok teşekkür ederim.Sayenizde benim teknoloji bilgimin sıfır olduğunu öğrendim:D

eltarcin

Peki 75 tl altı ?

eltarcin

Yinede teşekkür ederim:)

eltarcin

Saolun.Daha cevap gelmezse başvuracağım sanırım.

eltarcin

Bir deniyeyim

Yampirik

bu sitede 7 tl kargo ücreti