Kedimin Irkı (Cinsi) Nedir

umut93

Kedimin cinsini merak ediyorum birde boyun yapisi bana az ince gibi geliyor veteriner hekimlerime sordugum kadari ilede kilosal bi sikintisi yok

4 CEVAP

Heiter

Kulaklar kırık ama yüzü scottishlere has yuvarlaklıkta değil. Yani yanlış bir şey söyleyip sizi yanlış yönlendirmekten de çekiniyorum ama sanki safkan (şecereli demiyorum bakın o başka bir şey) değil de fold kırması gibi. Belki kilodan vs.den dolayı yanılıyorumdur.
Anne ve babasını biliyor musunuz? Gördünüz mü?

umut93

Kedimin melezoldugunu biliyorum oyle sahiplendim ama anne ankara baba schotis kedim neye benzicek cok merak ediyorum ondan sordum

Heiter

Resimdeki kedi büyüdüğünde kulakları dışında ankara kedisine benzeyecek gibi geldi bana. Karakter olarak nasıl olur bilmiyorum tabi, sadece görünüşünü kastediyorum.
"neye benzicek" derken bunu kastettiniz değil mi?

umut93

Evet yesekkur ederim