Acana Mı Orijen Mi ?

Anket

ACANA
(83 oy)
ORİJEN
(101 oy)
Toplam (184 oy)

Merhaba, ben aynı zamanda hem Acana hem Orijen kullanıyorum. Karışık olarak veriyorum, her ikisi de mevcut. Gözlemlerim son derece düzgün, dışkı, iştah, tüy vs. Şimdi kullananlara soruyorum : Acana mı daha iyidir Orijen mi ? Sizin petleriniz hangisini daha çok sevdi ? Bundamn sonra tek birinden devam etmek istiyorum. Teşekürler..:)

34 CEVAP

''Hayvist'' gözlemlerinizi de yazarsanız sevinirim. Achill şu ara Acana'yı daha çok seviyor. Acana'ya devam edeceğim sanırım. N&D'yi de deneyeceğim :) Teşekkürler

ddd1s

Orijen

Robin

Acana kullanan arkadaşlarım memnun

Hayvist

Acana küçük ırk maması ile orijeni karşılaştırdığımda acananın daha iyi olduğunu görüyorum..

yorkshia_gsd

Şahsi fikrim acana , orijen küçük ırklara ağır kaçıyor . Burada da bulduk seni aşilcik :)

Ahah :) Orijen'in nedense tadını da beğenmiyor. Bir de N&D'yi deneyip vereceğim fikrimi :) Teşekkürler

Biz puppy'lerini kullanıyoruz her iki çeşidin de :) Her türü her yaşam evresi için ama yavru maması daha güvenilir geliyor. Acana Puppy and Junior & Orijen Puppy kullanıyoruz :)

handeozf

Merhaba Muffin için Orijen büyük ırk Puppy maması aldım, ama sanki tüy dökülmesinde bir artış oldu... Yaklaşık 1 aydır Orijen ile besleniyor, fakat paket bitince değiştireceğim. Kuzu etli bir mama alacağım. Önerebileceğiniz bir mama var mıdır? Tüy dökümünü bir nebze de olsa azaltabilecek bir mama?

yorkshia_gsd

Tüy dökülmesi şuan mevsimden hemen mamaya bağlamamalı...
Kuzu etli olsun hastalığı bir tek Türkiye de var.

Acana ve orijen in kırmızı et serisini denemenizi öneririm.

Hayvist

Achill Acana Pasifica sipariş edeceğim.. Gözlemlerimi tabiki yazarım.. Siz hangi türünü kullanıyorsunuz?

Muslera

Acana genellikle tavsiye edilen...

CanerOduncu

Bence en iyi mama N&D hem kedimde hem kopegimde cok iyi sonuclar aldim. Herkese oneririm.

Dnzldss

N&D güzel bir mamadır.Tavsiye ederim

Havanese_Siri

ikisi de aynı firmanın ama orijen daha iyi acanaya nazaran biraz da pahalı bir mama

Duman14

Orijenin protein oranı acanaya göre %10 civarı daha yüksek yani acananında yüksek ama orijen daha hareketli ve büyük hayvanlara daha çok önerebileceğim bir mama kedime kullanmadım ama inceledim baya köpeğiniz az hareketlii ve küçükse acana kullanın