Acana Mı Orijen Mi ?

Anket

ACANA
(83 oy)
ORİJEN
(101 oy)
Toplam (184 oy)

Merhaba, ben aynı zamanda hem Acana hem Orijen kullanıyorum. Karışık olarak veriyorum, her ikisi de mevcut. Gözlemlerim son derece düzgün, dışkı, iştah, tüy vs. Şimdi kullananlara soruyorum : Acana mı daha iyidir Orijen mi ? Sizin petleriniz hangisini daha çok sevdi ? Bundamn sonra tek birinden devam etmek istiyorum. Teşekürler..:)

34 CEVAP

Aradan geçen 2 yıldan fazla bir süre. Şuan Raw diyet uyguluyoruz =) Hepinize teşekkür ederiz.

damladamal

acana daha iyi bir mama tavsiye ederim

Acana lamb&okanagan apple kullanmaya karar verdim :) Sonra da N&D denerim. Herkese çok teşekkürler

zzAr

Acana denemek istiyorum acana kedi maması kullananlar acaba hangi acanayı tavsiye ederler?

ben acana wild prairie denemek istiyorum ama karar vermedim

Ben değil ama kedisi olanlar genellikle pasifica tercih ediyorlar :) Hem kediler icin balık vazgeçilmez olur ;) Küçük paketlerden alıp çeşit çeşit alıp deneyebilirsiniz :)

zzAr

balıklı yaş mamaları hiç yemiyor benim ki o yüzden balıklı denemeden önce bunu deneyeyim dedim

Ben tüy dökümü için balıklı olan Orijen 6 Balık veya Acana Pacifica öneririm. şu an tüy dökme mevsimindeler sanırım. Aşil de çok döküyor :) Acana'nın kırmızı etli çeşiti hangisi Beyza ?

yorkshia_gsd

Açana ranchlands :)

izzy

Ikiside hemen hemen ayni kalitede

GOZDEMAYLO

orijen bence

SiYaH

ikiside aynı firmanın ben ilk kez acana grasslands aldım bakalım minik kızımız beğenicek mi :)

sndbg

Doğumu yaklaşan kedimizde Royal Canin mother&babycat kullanıyoruz şu anda fakat ilk fırsatta N&D'ye geçmeyi planlıyoruz. Genel kanaat Orijen'in ağır gelebileceği yönünde. Kediler için Acana Pacifica ve Hill's Ideal Balance ile ilgili geri dönüşler de çok olumlu..

emine64

Mama konusunda bende çok kararsızım kısır erkek 1.5 yaşında kedim nd kullandı royalcanin proplan kilo sorunu yok zayıf uzun bir kedi üç haftalıkken sokakta buldum çat milk ile büyüttüm orijin düşünüyorum çünkü kedim çok hareketli atletik bir kedi kemik yapısı çok ince geliyor anlatabildim mi bilmiyorum ama belki bana yardımcı olabilecek birisi çıkar

dollfacepersian

Emine64
Bu çok eskide kalmış bir soru olduğu için buraya yazmak yerine soru bölümüne tıklayıp "yeni sor" kısmını seçip konuyu seçtikten sonra sorunuzu yazabilirsiniz.Bu şekilde üyeler size daha rahat bir şekilde yardımcı olur ve eski konu güncel hale gelmemiş olur :)