Köpeğimin Cinsi

ozlemgorkem

paşayı aldığımız yer rus finosu diyor veteriner rot kırması.. biz hala anlamadık kimisi rus finosu diye bir cins yok bile dedi arkadaşlar benim paşam Ekim doğumlu yani üç aylık renklerinden dolayı farklı şeyler söylüyorlar ne yapacağımızı şaşırdık

6 CEVAP

_ggunes

Rottweiler cinsine daha çok benziyor. Büyüdükçe belli olur . Bu arada çok tatlı bebeğiniz =)

Robin

Rus finosu diye bir ırk ben de ilk kez duydum. Köpeğiniz çok güzel olmakla beraber kesinlikle bir Rottweiler kırması.

rus finosu bir cins değildir. papillon ırkının kulaklarında sorun olunca, petshopcuların/üreticilerin çıkardığı bir ırktır. papillon kırması diyebiliriz :)
Google'dan bakarsanız bulursunuz nasıl bir ırk olduğunu. köpeğinizin rengi rotweilera ; vücutu, kulakları vs rus finosuna benziyor. Ne olursa olsun artık o ailenizin bireyi :) Allah uzun ömürler versin.:)

ozlemgorkem

çok teşekkür ederim öyle yada böyle farketmez bizim minigimiz o :)

resim yok

rabia423

arkadaşlar bu köpek küçük ırka benziyo bence siz bi kulaklardan öturu pinschere bakınnnn pincher gibiii