Kedim'in Dili Sürekli Dışarda

Selamün aleyküm arkadaşlar 3tane kedim var 2 si normal 1'inde ise sorun var galiba anlayamadım kedimin dili sürekli dışarda nedendir acaba ?

4 CEVAP

SelinTuksal

Susuz kalmıştır. Önüne temiz su koyun bi doyana kadar içsin. Ayrıca siz sokakta bakıyordunuz değil mi? Dişi mi bu kedi? Hamile olabilir mi?

Erkek kedi başka biryerden aldım bende bu kediyi tahminen ev kedisi evden atmışlar bende alayım dedim yazık olmasın diye evet sokakta mahallede bakıyorum bir kaba su katıp koyyorum zaten oraya içmek istese içerdi herhalde

SelinTuksal

Siz yinede koyun. Tekrarlıyorum, Önüne temiz su koyun bi doyana kadar içsin.

İçmiyor.