Acil Golden Köpeğimi Evde 11 Saat 3 Kedimle Yalnız Bırakabilir Miyim ?

POYRAZ

Evde 3 kedim var.8 9 aylık bi golden köpek sahipleniyorum yrn fakat apartman dairesinde oturduğum ve çalıştığım için bütün gün evde olamayacağım havlamaması için ne yapabilirim ? Normalde pek havlamayan bir köpekmiş...

6 CEVAP

outlaw

ilgilenebilecek kimse yok mu?

POYRAZ

Hayır malesef :(

11 saat bir köpek icin fazla zaman. Kedi icin bile fazla.
11 saatte köpek ne zaman kakasini ciisini yapicak ne zaman doya doya yürüyüs yapicak ? Bence sahiplenmeyin yeterince zamaniniz yok cünkü

11 saat hiçbir köpek tek veya bir kaç kedi veya köpekle yalnız kalamaz. 8 9 aylık bir köpek henüz tuvaletini 11 SAAT tutamaz. aynı zamanda enerji atamadığı için -ki büyük ırk çok daha enerjili olacaktır- halıları, mobilyaları vs yırtacak. psikolojisi bozulacak. yeterince ilgi gösteremeyeceksiniz, sevgiye aç bir köpek olacak. daha bir çok sorunla karşılacaksınız. bunun sonunun bir kaç bahaneyle sahiplendirme ilanı olacağı apaçık. bence sahiplenmeyin. evinizde ki 3 kedi nasıl yanlız kalıyor 11 saat. bu zaman bir kedi için bile gayet fazla.

eren

sadece 1 günlük diye düşünüyorum başka zamanlar vardır herhalde ilgilenebilecek birileri

POYRAZ

Tabiki önümdeki bir kaç haftalık bir dönem için ve o sırada da çok sevimli bir golden vardı barınaktan alıcaktım ama maalesef vazgeçtim :( :( teşekkürleer hepinize