Yıkanabilir Tüy Toplama Rulosu

ayseeny

merhaba arkadaşlar, kedim inanılmaz çok tüy döküyor düzenli olarak furminatörle tarıyorum fakat kucağımıza aldığımız gibi her yerimiz tüy oluyor, artık kendi sağlığım açısından da doktorumuzla konuştuk traş edicez. sorum ise annem sürekli tüy rulosu alıyor fakat yetiştiremiyoruz ve pahalı bir ürün haftada 1 10 tl verip alıyoruz artık çok gelmeye başladı, yıkanabilirleri varmış fakat int de bulamadım güvenilir siteden, kullanan memnun mu? alıcaksam nereden sipariş etmeliyim kullananlar yardımcı olursa sevinirim

5 CEVAP

ayseeny

?? Güncel

zeynepgurgen

Yıkanan kısmı sünger gibi olanları diyorsunuz sanırım. Yapışkan bir yüzeyi var. Kullandıktan sonra yıkıyorsunuz, kurutuyorsunuz ve tekrar kullanıyorsunuz. Ancak yıkansa da üzerinde mutlaka tüyler kalıyor. Tam anlamıyla temizlenmiyor. Kuruması uzun sürüyor ve birkaç yıkamada da yapışkanı gidiyor. Tavsiye etmem almanızı.

sebii

Denemedim ama bir yerde bulaşık eldiveninin tüyleri topladığını görmüştüm onu bi deneyebilirsiniz

deniz_berkan

**********ten toplu alın uyguna geliyor baya

pinarcaya

Ben yıkanabilir nelerden kullandım. Yikarken tüyler çıkıncaya kadar dünya kadar su akitiyorsunuz. Kurumasına gerek kalmadan hemen kullanılabiliyor ama çok su harcamanız gerekiyor. Yapışkan rulolar daha iyi.