İç Dış Parazit Damla Adı

hazyt

iç ve dış parazitin bir arada olduğu bir damla varmış kedime yapıldı biraz önce ama ilk defa ikisinin bir arada olduğu bir damla duydum. adını hatırlamıyorum bilen var mı

9 CEVAP

ursaminor

karneye yapıştırdıkları etikette adı yazar bakıp söylerseniz hepimiz öğrenmiş oluruz :)

yasement

Stronghold mu acaba ama kalp kurtlari icin etkili diye biliyorum tum ic parazitlere degil

hazyt

stronghold evet, sadece kalp kurtlari gibi bir sey demediler bana. normal ic parazit damlasiymis gibi yaptilar :/

yasement

Prospektüsü internette mevcut bakabilirsiniz

hazyt

orda da kancali kurtlar falan diyor zaten kalp kurdu disinda, umarim etkili bi damladir cidden

yasement

Yine de tum ic parazitlere etki etmedigi icin tam bir koruma saglamiyor. Ama kendi alaninda cok etkili bir damladir evet.

Poyraz98

Ben iç parazit için profender damlası kullandım 3 günde kana karışıyor diye yazıyordu fakat 4 saatte etkisini gösterdi memnun kaldım.

Balciki

Poyraz98 iç parazit ilacının 4 saatte kana karıştığını nasıl anladınız.

Betulb97

Bahsettiğiniz damlayı benim veterinerim de kullanıyor, broadline olması lazım ama bana pahalı geldiği için fiproes gibi adı olan bir dış parazit damlasının 3 tanesini 60 liraya, yarım ölçü olduğu için 2 kez kullanılan tenizol iç parazit hapını da 5 liraya veteriner ilaçları satan bir ecza deposundan alıp kendim uyguluyorum iç dış paraziti. Bahsettiğim depo da broadline da var, 3 tanesi 120 liraydı galiba. Bulunduğunuz ilin ecza depolarına sorabilirsiniz