Köpeğim Dogo Presa Canario Bir De Pug Cinsi Köpek Beslemek İstiyorum Sıkıntı Olur Mu ?

resit212

Köpekler birbirleriyle anlaşır mı ?

9 CEVAP

Robin

anlaşabileceklerini pek zannetmiyorum

resit212

Büyük köpeğim o kadar asabi bir köpek değil ama ya da pug cinsi değilde başka süs köpekleriyle anlaşır mı?

Robin

tahmin etmesi zor gerçekten

yorkshia_gsd

Eğer köpekleriniz sks (sosyal köpek sınav eğitimi ) aldıysa bakarsınız. Bu bir nevi ultra sosyallik. Pug evin ilk abisi olsaydı canario ve dogo sonradan gelseydi bakılırdı. Ama sizinkiler yeni köpeğe üstünlük taslayacaktır. O da hem boyu hem de yaşı küçük olduğundan altta kalabilir.

ariftemel7

Yavruyken büyütürsen ilerde sıkıntı yasatmaz hepsini büyük alirsan sıkıntı
Bende 10.çift köpek.war hepsi birlikte büyüdüler sıkıntı cıkmıyor

resit212

vala rambo cusse olarak cok buyuk bır kopek we kolay kolay yemeyını suyunu yerını paylasmaz ama yenı aldıgım kopegımle henuz sıkıntı yasamadı ınsallah pug cınsı ıkı gun sonra alacagım kopeklede sıkıntı yasamaz

ariftemel7

Yemeğini hepsi kıskanır yavruyken büyütseydin hepsini bi kaptan hepsi yerdi

yorkshia_gsd

Pug evde olursa onlar dışarıda olursa olur ama aynı yerde olmaz tüm köpekler evdeyse pug ayrı odada kalmalı

resit212

ya benım bahcelı kucuk bır ıs yerım war yanı bır kopek meslemek ıcın cok guzel bı yer dusunun kopeklerım ıcerı gelmek bıle ıstemıyor dısarda kulubelerınde kalıyorlar olmazsa pug hep evde kalır onlarda dısarda