Kedimin Göbeği Ne Kadar Normal

Nnothing003

Bana göbeği şişmiş gibi geliyor arkadaşlar sizce bu göbek normal mi fazla mı yediriyorum acaba

26 CEVAP

zeynepgurgen

Yavruların göbişleri kocaman oluyor gayet normal. En sevilesi zamanları. :)

zeynepgurgen

Tuvalet meselesini halledebildiniz mi?

Nnothing003

Evet hallettim süt tozuna başladık bugun iki defa yaptı

zeynepgurgen

Çok sevindim gözünüz aydın. :)

zeynepgurgen

Bu şişkoluk değil merak etmeyin. Zaten şişko da olmasın biz zor zayıfladık. :)

miasugok

Küçücük bi bebiş ya maşallah nasıl da tatlı:) upuzun ömrü olur inşallah

Nnothing003

Amin inşallah çok teşekkür ederiz bütün hepsine olsun inşallah

SelinTuksal

İnşallah :))

Zeynooo

Kucuk diye boyle bence . Cok ta sevimli zamani gercekten .

MISRA160

bu yavruya bakınca aklıma benim ölen kedim elf geldi

inşallah uzun ömürlü ve sağlıklı yaşar
benim kedimin aynısı

eltarcin

Maşallah bizimkinin küçüklüğü aklıma geldi:) Gayet normal.Bu zamanlarda tam sevilecek zamanlar.Büyüyünce çok yaramazlaşıyorlar:D

Nnothing003

Ayy sevindim buna sağlıklı olsun şişko olsun :))

Nnothing003

Anladım ozaman sadece sağlıklı olsun :)

Nnothing003

Teşekkür ederim :)

KedimVar

Evet yavruların böyle olur. Ama iç parazit aşısını yaptırmış mıydınız? Eğer yaptırdıysanız yavru olduğu için göbeğinin böyle olması normal. :)