Gariban Gibi Tünmüş Mutfağa

tachanka

Böbreğinde kum olduğu için baytar üriner mama verdi, yemiyor deyince aç bırak yiyecek dedi. Şimdi kedi aç, mutfakta soğuğun altında nöbet tutuyor. Ev kedisi olduğu için soğuğa da alışık değil ayrıca insanın bakınca içi parçalanıyor. Üriner mamayı diğer mamaların arasına karıştırmak, ezmek gibi işlemleri denedik ama yutmuyor. Bu işin başka bir çözümü yok mudur?

2 CEVAP

SelinTuksal

Var. Yaş mamayla karıştırmak, çok hafif sütle ıslatmak vs.

yasement

Uriner mama yiyen kedinin baska birsey yememesi lazim malesef faydasini gorebilmek icin. Hillsin yas mamalari var veterinere sorun cd ya da kd olabilir normal yas mamalardan biraz pahali ama kocaman konserveler onlari deneyin sever belki