Felicia Kuzulu Küçük Irk Mama Hakkında?

ozto

5 yaşındaki pekines kızıma nd mama aldım 3 gün aç kaldı yemedi geri vermek zorunda kaldım. onun yerine felicia kuzu etli mama aldım. bu mamayı aç kalınca yiyor nd yi hiç yemedi. bu mama hakkında fikir almak istiyorum. dfvam edeyim mı değiştireyim mi?

3 CEVAP

chache

Acana, Brit Care, Naturea, Wildfield gibi markalardan uygun olanını seçip kullanmanızı tavsiye ederim. Yazdığım markalarFelicia'dan içerik olarak kat kat iyidir emin olabilirsiniz.

bsecnl

maddi duırumunuz iyiyse daha iyi mama alabilirsiniz

KSBOCKoko

Acana N&D orijen. Bunlardan şaşma. Bunlar mükemmel demiyorum ama fena da değil hani.