Evde Tek Bırakma

İşim gereği 4.5 aylık kedimi haftaiçi evde yalnız bırakmak zorunda kalıyorum. Eve geliş saatim öğleden sonra 1 i buluyor. Aslında çok uzun bir süre tek kalmıyor ancak bugün yan komşumun "kediniz arada bağırıyor, o zaman evde olmadığınızı anlıyorum" deyince üzüldüm açıkcası. Oyuncakları vs. bırakıp gidiyorum, daha başka ne yapabilirim? İçim çok acıdı ya

5 CEVAP

deniz_berkan

ne kadar zamandır sizde ?

2 haftalık olduğundan beri.

deniz_berkan

bayadırda sizdeymiş bence çok fazla takmayın kafanıza muhtemelen canı sıkıldıgından ses arıyordur bu yuzden miyavlıyordur kedi bu şımarıklıgından herseyi yapabiliyorlar :) şöyle bir alternatifte yapabilrisiniz 2-3 günde bir yaş mama verip evden cıkabilrisiniz + televizyonu açık bırakabilirsiniz en azından bir ses olur evin içinde.

Öneri için teşekkür ederim:) Eylülden beri evde yalnız kalıyor. Sabah çıkarken yaş mama bir iki kaşık koyuyorum. Komşuları rahatsız ediyor mu diye de endişelendim açıkcası

deniz_berkan

köpek olsa sürekli havlaması rahatsız edebilir diyecegim ama insanlar ne sesler cıkarıyor ki sizin dediğiniz saatte gündüz olan bir saat . kimseyi ilgilendirmez bu o konuda endişlenmeyin bence onunda canı var seste cıkarıcak insanları bosverin. . rica ederim :)