Gimdog Munchy Çubuk 12,5Cm (100'Lü Paket)

sansli94

5 aylık pomerian bir kızım var. acana maması kullanıyorum yanında hediye olarak Gimdog Munchy Çubuk 12,5cm (100'lü Paket) gönderdiler. dün bir tane vermek istedim baktım ki yemeye başladı ağzından hemen aldım.bu ürün yenilebilir mi onu merak ediyorum.bu ürünü kullananlar var mı acaba??

8 CEVAP

martha

yemesi için değil mi zaten:)

SelinTuksal

kesinlikle yapın irem hanım kesinlikle.

irembilgin

SelinTuksa ve sansli94 çok teşekkür ederim, deneyen birilerinden bu tavsiyeleri almak çok daha güvenilir oluyor :) o çok popüler 3 marka hem uygun fiyatlı olmadığı gibi hem de çok iyi içeriklere sahip değiller maalesef. Acana her açıdan çok içime sinmişti.

akitalove

Yiyebilir :) benim kizimda yiyor cok seviyor :)

irembilgin

small breed puppy olanı mı kullanıyorsunuz ? memnun musunuz peki ? tadını sevdi mi köpeğiniz. ben de maltese köpeğim için royal caninden acanaya geçiş yapmak istiyorum

sansli94

İrem hanım Puppy Small Breed Küçük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması kullanıyorum. daha öncesinde veteriner tavsiye üzerine reflex almıştım. tüyleri dökülmeye başadı tüyleri matlaştı isteksiz yiyiyordu reflexi. bir arkadaşım sayesinde başladım acanaya. büyük bir iştahla yiyiyor tüy dökülmeleri azaldı. geçiş yapmanızı tavsiye ederim

sansli94

ne bileyim bilemedim kemirmesi içidir falan diye düşündüm :)

sansli94

Teşekkür ederim arkadaşlar :)