Bu Arkadaşın Cinsi Nedir?

coskunelif

Köpek 2 hafta önce kapımıza geldi kendiliğinden. Cinsini merak ediyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

6 CEVAP

SelinTuksal

bi saniye... ben bu fotoları ankara kedi köpek sahiplendirme facebook sayfasında gördüm sanırım..?

SelinTuksal

ay emin olamadım, sizin eski sorunuzda gördüm büyük ihtimalle...

SelinTuksal

bir de bu cins bir köpek gibi. kaçmış olabilir mi?

coskunelif

Bir fikrim yok ama bulundugumuz bölgede arayan kimse de yok. Sorusturuyorum. Cinsinide merak ediyorum. Kimse bilemedi. Veterinere falan da sordum ama bulamadim. Burdan kimse de yardimci olmuyor nedense.

akitalove

Rotweilir kirmasina benziyo

goknur

Alman Belcika kurt kopegi kirmasi sanirim bu. Bizim evin hemen yukarisinda aynisindan var :) adida Jesica. :))