Kedime İsim Ariyorummmm

GmMg

Yeni kedi aliyorum farkli bir isim istiyorum alacagim kisiden cinsiyetini ogrenemedim ona gore disi erkek isimler onerirmisiniz

20 CEVAP

SelinTuksal

pönçürcan yada fınçırtlıcan

akitalove

Mindy,alice, bella , bedri , charlie , cindy , daisy , dark , black , candy , zeus , ateş , barut , su aklima gelenler bunlar :D bide ponçik

miasugok

Selin romeo yaramazlık yaptığında ona çen mamarazlık mı yapıoçun falan diyorum biliyo musun:) romeoyla benim aramda yaramaz diye bi kelime yok mamaraz o :)

miasugok

Bu arada ben romeoyu dişi diye sahiplendim. Sahiplenmeden önce bin tane dişi kedi ismi araştırdım yazdım çizdim miasuda karar kıldım. Romeoyu aldım veterinere götürdüm ve sürpriiz erkek çıktı:) tabi benim koca liste de seçtiğim miasu ismi de boşa gitti. İnanın hiç erkek ismi düşünmemiştim. Eve geldi oynarken ederken bi anda romeo diyesim geldi. Yani aslında kedinizi gördükçe ve vakit geçirdikçe bi anda o aradığınız isim geliveriyor aklınıza bence. Çok da plan yapmamak lazım.

Ama ben gırgır koyardım herhalde paspas falan bana çok şey geliyo hani kedisinin adı paspas olanlar alınmasın ama, sonuçta neden yere serdiğim şeyin adını koyayım ki kedime, bence yüceltmek lazım.

Bir de isimlerinin özelliklerini aldıklarını düşünüyorum.

KedimVar

Leo
Venüs
Bambi
Boni
Mr. Mo

Selin daha önce hiç böyle isimler duymamıştım. Nereden geliyor aklına böyle isimler anlamıyorum. :D

Devam ediyorum:
Hera
Şarap
Üzüm
Gümüş
Zeus
Rocky
Cora
Aklıma gelenler bu kadar. :))

eltarcin

gır gır, fır fır,minnak, böcüş, ponçik, pisican, pisingot, bulgur, pilav, sherlock ,merdane, zilşan, müezza ve de mars olabilir:)
(Aklıma gelenler şu anlık bunlar:)

eltarcin

Aynen bende öyle istiyordum.Her kedinin kendine has özel bir ismi olmalı.O yüzden ilk kedimin adı pisicandı Tarçının da tam adı Bulgur Tarçın.Acayip ve özel olarak...Hmm... Selin Hanımın önerdikleri ve de Pançak,Pisinur,Merdane(vazgeçemiyorum:),bücüret,cacık,bozo,zuzu olabilir mesela:)

zeynepgurgen

Selin Hanım Allah da sizi güldürsün. :D :D :D

miasugok

Zeus baya güzel gerçekten

SelinTuksal

Arkadaşlar, şimdi kedilerimin adı çok değişik benim. Biri tılsım, evdeki adıyla yaramaz. Diğeri krem karamel (!) :D namıdiğer mamaraz. Kömürün evddeki adı pönçük (!!) :DD Sütlacın adı da ponçik (!!):DD şimdi kedisinin adı böyle olan bi insanın aklına nası isimler gelebilir sizce :D (azıcık da kuzenimin laflarını editleyip koymuş olabilirim sakın çakyırmayın :DDDD)

SelinTuksal

Miasugok
Bende sütlaç ve kömürden sonra öyle yapmaya başladım. Azıcık kafayı sıyırmış olabilirim :DD
Zeynepgurgen
Noldu ki :D asla Yazdığım isimler değişik ve komik değil asla :DDD

eltarcin

Selincim bir sonraki kedimin adını Fınçırtlıcan koymaya karar verdim:D

SelinTuksal

Sevindim Elif :D

zeynepgurgen

SelinTuksal;
Ne değişiği canım yok öyle bir şey. Ben tamamen içimden geldiği için söyledim. :D

miapaw

kedi isimleri