Kedimin Canı Sıkılıyor

mehmetkaplan

Merhaba yine ben.
Sabah 5.30 da işe gidiyorum ve akşam 5 de eve geliyorum kedimin bir sürü oyuncağı var canı sıkılmaz diye düşünüyordum fakat oynamıyor onlarla pek. eve gelince bazen yorgun oluyorum ama o gözümün içine bakıyor 1 saat seviyorum oynuyorum sonra yemekti oydu buydu saat 12-1 oluyor yatıyorum yatarkende yanımda yatıyor o zamanda seviyorum gurul gurul uyuyoruz. merak ettiğim kedilerin bıkmadan oynayabileceği oyuncak var mı? yada siz napıyorsunuz?

16 CEVAP

goknur

Pelus oyuncaklari daha cok seviyorlar. Benim tuylu anahtarligim vardi. Gecirmis eline 3 e bolmus onu :D maymunumuz vardi onuda kol bacak ayirmis :D

zeynepgurgen

Eninde sonunda her oyuncaktan sıkılacaktır. Benim kedim yalnız kalırsa eve birimiz dönene kadar mamasını bile yemiyor. Ne zaman kapıdan girersek o zaman yattığı yerden kalkıp kendini sevdiriyor sonra koşa koşa mamaya gidiyor. :)

ayseeny

bizimkide hep biz yokken uyuyor, evde oluncada sürekli onunla ilgilenemiyoruz, gerçekten sıkılıyorlar mıdır sizce? bu konu benide çok üzüyor

glytrksvr

Bulutun en sevdiği şey kurşun kalemler oğlumun kalemliğinden düşürüp koltuğun altına atıyor.Gece 2'de bile tıkır tıkır onunla oynuyor

zeynepgurgen

Tırmalama tahtası biz de aldık yüzüne bile bakmadı. Hareketsiz oyuncaklara da ilgisi sıfır. Şu pille çalışan hareketli oyuncakları deneyebilirsiniz bir de.

zeynepgurgen

Evde yalnızken günün çoğunda uyuyorlar zaten. Biz de zıplayan oyuncak civcivi mevta etmiştik. :)

zeynepgurgen

Nevi şahsına münhasır canlılar. :)

ilknrdaisy

Bizimki gündüz biz evdeyken hep uyuyor, annem evin belirli yerlerine yumak yapıp asmış, ya da oyuncaklarına ip bağlayıp bir yere asıyor . O zaman çok ilgilerini çekiyor hem de koltuğun altına falan kaçma durumu yok oluyor tavsiye ederim :)

mehmetkaplan

kedi otu spreyi aldım onu sıkıcam oyuncaklara bir video da görmüştüm belki işe yarar oynar oyuncaklarla kedi tırmalama tahtası falanda sipariş ettim

mehmetkaplan

Dönen kelebek aldım baya sardı ona ama baya hırpalıyor bozdu oyuncağı :d

mehmetkaplan

Kedi yuvası falan yapıcam tırmanıp uyuyabileceği bir şey

mehmetkaplan

Ya olmadık şeylerle oynuyor geçen kağıt parçasını buruşturup attım onunla 2 saat oynadı aralıksız

fbostancii

catit senses kedi oyun çemberi var ışıklı olanı iyi bayağıdır oynuyor kedim..

martha

ayseeny
tabii ki de “ gerçekten “ sıkılıyorlar

Tirmalama tahtasina 1-2ay icinde alistirin biz oyle yapmistik buyuyunce alismiyorlar pek.oyuncak olarakta surekli ayni oyuncaklar oldugu icin oynamiyordur artik kendi kokusu sindigi icin yeni oyuncak alin hisirtili top filan alin ilgilerini cekiyor.bazen evde olan corabiniz bile ilgisini cekebilir corabinizi top yapin oynatin:)
Ses cikaran fare alabilirsiniz.