Kedim Kakasını Yapmıyor

ciremcakir

Kedim 1.5 aylık sahipleneli 2 gün oldu fakat kakasını yapmadı.Kuru mama yemedigi icin tavuk haslayıp icine küçuk ekmek doğuyoruz keyifle yiyor keyifle oynuyor. Çişini yapıyor ancak kakasını neden yapmıyor neden olabilir?

7 CEVAP

ciremcakir

Hepinize tesekkür ederim laktozsuz süt ile su karışımı verdim onuda istemedi umarım bir an önce yapar

Mariana

Daha küçük kediniz yapmaması normal :)

Mariana

Daha küçük kediniz yapmaması normal :)

Nnothing003

Bende aynı sorunla karsılaşmıştım 4. Günde gördüm kakasını ne ile beslendiğine bağlı

Nnothing003

Yani ben kedi süt tozu nu aldıktan sonra yapmaya başladı

deniz_berkan

ayrıyetten poposuna pamukla zeytinyagı sürün çok hafif bir şekilde 2 gün olduysa dışkısını yaparken minik poposu zorlanmasın diye

emine64

Ekmek vermeyin bence sadece haşlanmış tavuğu Didin küçük küçük içerisine haşlanmış çok az kabak havuç bir tatlı kaşığı pirinç haşlayarak mama yapabilirsiniz robottan geçirip