Bu Site Aracılığıyla Kendimize Dost Seçeceğimiz Kedi Köpek Vs. Kimlik'lerini Çıkartabiliyor Muyuz ?

Petfriendly

Anket

Evet
(10 oy)
Hayır
(0 oy)
Bilmiyorum
(3 oy)
Toplam (13 oy)

çıkartabiliyorsak eğer nasıl ?

5 CEVAP

outlaw

herhangi bir evcil hayvan'a kimlik kartı çıkartabilirsiniz nereden sahiplendiğinizin önemi yok, bağlı olduğunuz belediyeden bilgi alabilirsiniz

fkuyucu

VETERİNERLERDE KİMLİK KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORLAR MİKRO CHİP BİLE TAKANLAR VAR

Uhrit

Site sadece aracı oluyor, kendi bünyesinde evcil hayvanı yok.

pamuk

VETERİNERLERDE YAPIYORLAR VE KARNEDE ÇIKARTA BİLİYORSUNUZ

ecofield

2 haftadır ben de sahiplenecek kedi arıyorum. Bir türlü istediğim cinsi bulamadım.